Familie fotografie Fotograaf in de Efteling

Fotosessie in de Efteling

Stel je voor…

Lekker met de hele familie een paar dagen in de Efteling, met een verblijf in huisjespark Bosrijk of het Loonsche land.
Een heugelijke dag als een verjaardag of een huwelijk met de gehele familie in een sprookjesachtige omgeving. Wat is het dan mooier om van dit unieke moment dat iedereen bij elkaar is, mooie momenten vast te leggen. In een mooie omgeving en in een happy sfeer. Verzorgt door een fotograaf die in de Efteling en de omliggende parken alle mooie fotolocaties kent. En dat alles in een leuke en rustige sfeer.

Een familie shoot, leuk cadeau!

Fotoshoot in de Efteling is ook heel leuk om cadeau te geven. Of zomaar, omdat je een leuke herinnering wilt aan het verblijf in de Efteling.
Natuurlijk kan je zelf ook de foto’s maken als herinnering aan een mooie tijd. Maar dan staat er altijd wel iemand niet op de foto.  Als fotograaf weet ik de mooiste locaties in het park en ook het juiste licht op te zoeken, welke uw foto’s nog mooier maakt. Geen standaard plaatjes.

Uw fotograaf in de Efteling, wat zijn de mogelijkheden? 

Ik neem u mee al wandelend door een van de huisjesparken en in de Efteling langs vele mooie fotolocaties. U kunt zelf aangeven wat u leuk vindt of je laten verassen door de fotograaf. Een fotoshoot duurt ongeveer een uur. Er worden onbeperkt foto’s geschoten. Daar kiest ik als fotograaf de mooiste 20 foto’s uit. Die ook nog eens bewerkt en dus nog mooier worden gemaakt.  In dit all-in pakket krijgt u de foto’s digitaal thuis gestuurd in dezelfde week na de fotoshoot. U bent dan vrij wat u met de foto’s doet. Altijd makkelijk met grote families.

De foto reportage  in een van de huisjesparken van de Efteling vindt veel al buiten plaats. Mocht het zo zijn dat het weer niet mee werkt op het moment van uw boeking, dan zoeken we samen naar een ander geschikt tijdstip tijdens uw verblijf in het park om de fotoshoot toch door te laten gaan. Als er geen mogelijkheid hier voor is, kan de fotoshoot kosteloos geannuleerd worden.

Dus op zoek naar een fotograaf voor een mooie serie familie foto’s  in de Efteling Bosrijk, het Loonsche Land, of het omliggende bos en die ook nog de mooiste fotolocaties in het park weet te vinden? Dan bent u bij mij aan het goede adres. En dat alles super gemakkelijk en voor een aantrekkelijke all-in prijs van €150 
Een fotoshoot in de Efteling zelf kan natuurlijk ook. Maar wel in overleg. Wegens drukte in de Efteling en meer onkosten kan dit niet voor de boven genoemde prijs.  Neem contact met mij op als je meer informatie wenst over een fotoshoot in de Efteling.

Interesse in een fotoshoot in de efteling door een fotograaf die er de mooiste foto locaties weet?

Klik hier voor meer voorbeelden of stuur me een mail voor meer informatie

Met vriendelijke fotogroet,

logo marcel beudel fotografie

Familie portret Bosrijk

Familie portret Bosrijk

Familie portret Bosrijk

Familie portret Bosrijk

Familie portret Bosrijk

portret familie Bosrijk

Efteling familie portret

Familie shoot Efteling loonsche Land

Familie shoot Efteling loonsche Land

Efteling familie portret

Efteling familie shoot

Efteling familie shoot

Efteling familie shoot

portret

Efteling familieshoot

Efteling familieshoot

portretfotografie-efteling-bosrijk

portretfotografie-Efteling-Bosrijk

portretfotografie-Efteling-Bosrijk

portretfotografie-eftelingbos-familiefoto

Interesse in een fotoshoot? mail me even…

Hoe je mij kan vindenContact informatie

    Back to Top
    Back to Top
    Close Zoom
    Het is niet toegestaan content van deze website te kopiëren en te gebruiken zonder schriftelijke toestemming van Marcel Beudel Fotografie
    error: Inhoud is afgeschermd !!